Bölge Halkı Vip Hizmetle Tanışacak

haber-website
Web Sitemiz Yenilendi
14/12/2018

Bölge Halkı Vip Hizmetle Tanışacak

azelya-haber

azelya-haber

Uzun yıllar güvenlik sektöründe hizmet veren Rıza Bulut tarafından kurulan Azelya Özel Güvenlik ve İnsan Kaynakları firması, Trakya Bölgesi’ni VİP hizmetle tanıştıracak.

Gerek iç yapısı ve gerekse kurumsal yapısı gereğince özel güvenlik sektöründe disiplinli, dürüst, yüksek teknik donanımlı hizmet vererek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi cevap veren, daima örnek gösterilen ve güven duyulan bir güvenlik şirketi olmayı hedefleyen Azelya Özel Güvenlik ve İnsan Kaynaklarıfirması, Cemaliye Mahallesi Yapı Kredi Bankası aralığında bulunan Kurtgöz İş Merkezi 3. Kat Daire 32’de hizmet vermeye başladı.

Uzun yıllar güvenlik sektöründe hizmet veren Rıza Bulut tarafından kurulan Azelya Güvenlik, Trakya Bölgesi’ni VIP hizmetin ayrıcalıkları ile tanıştıracak. Bilgi ve birikimleri ile sektörde yabancı olmadığını kaydeden Azelya Özel Güvenlik firması Kurucusu Rıza Bulut, “Azelya Özel Güvenlik ve İnsan Kaynaklarının kurucusuyum. Erzincan1958 doğumluyum ve polislikten ayrılmayım. Uzun yıllar sektörde görev yaptım ve bu bilgilerimi ve deneyimlerimi devam ettirmek için Azelya Özel Güvenliği kurdum.

Bu deneyim ve tecrübe ile sektörü ileri taşımak ve firmalara özel hizmet vermek istiyoruz. Hedefimiz daha kaliteli ve güvenli elemanlarla çalışmak. Şuan 20 personelimiz var bu personeller ile hem saha taraması hem de yeni projeler üretiyoruz. Bir farkındalık yaratarak bizim personelimizi görenlerin ‘Bunlar Azelya personeli’ diyecek şekilde bir farkındalık yaratıp kalite, güven, dürüstlüğü ön planda tutmak istiyoruz. Benim hizmet verdiğim iş yerleri, verdiğimiz hizmetin VIP hizmet olduğunu hissettikleri an biz kendimizi başarılı kabul edeceğiz ve bu hizmeti de vereceğiz” dedi.

PORTFÖYÜMÜZ ÇOK GENİŞ
İnsan kaynakları alanında da deneyim ve birikime sahip olduklarının altını çizen Bulut, “2 ana grupta faaliyet göstermekteyiz. İnsan kaynakları ve özel güvenlik olarak hizmet vermekteyiz. İnsan kaynaklarının amacı sosyal hizmetler alanında tüm tesislerin onarım sonrası veya oda temizliği, peyzaj, onarım, tadilat gibi hizmetlere personel temin etmek. Portföyümüz çok geniş ve paket olarak hizmet vermek istiyoruz. Benibirisi aradığında ‘Çatım yapılacak yapabilir misin?’ dediğinde ‘Evet’ demeliyim. Bunun için çalıştığımız çözüm ortaklarımız var. Bölge halkı aradığı bütün hizmetleri burada bulabilirler” sözlerini kaydetti.

Haber Doküman Görüntüle

Bir cevap yazın