Azelya Hakkında

Azelya Özel Güvenlik ve İnsan Kaynakları

Azelya Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri
Azelya İnsan Kaynakları


Hakkında


Azelya Özel Güvenlik 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydetmiş olup, disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe öncü şirketler arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Özel Güvenlik Kurumumuzda Periyodik olarak tüm personellerimize aralıklarla kişisel gelişim kursları veriyoruz. Her dönem sonunda eğitim alan personellerin raporlarını tarafınıza sunuyoruz. Şirket olarak tüm yeniliklere açığız, sürekli yenilik ve değişim içerisinde olmayı kabulleniyoruz. Şirket olarak vizyonumuza uygun tüm öneri ve eleştirileri ödül kabul ediyoruz ve hemen gerekli önlemleri alıyoruz.

Misyonumuz

Kuruluşların güvenliğini son teknolojileri kullanarak sağlamanın yanı sıra bu güvenliğin sürdürülebilir olması bizim için önemlidir.

Huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir.


Vizyonumuz

Gerek iç yapısı ve gerekse kurumsal yapısı gereğince özel güvenlik sektöründe disiplinli, dürüst, yüksek teknik donanımlı hizmet vererek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi cevap veren, daima örnek gösterilen ve güven duyulan bir güvenlik şirketi olmaktır.

Kalite Politikamız

  • Hem güvenliğiniz hem güvendiğiniz olmak için varız.
  • "Sürdürülebilir güvenlik" anlayışı hizmetlerimizin odak noktasıdır.
  • Yeniliklere ve teknolojik gelişmelere açığız.
  • Müşteri odaklıyız.
  • Açık ve Etkin İletişime İnanıyoruz.
  • Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz.
  • Kalitede Mükemmeli Hedefleriz.